In English | Latviski | По-русски | Deutsch | Italiano | En français
Galvenā

SIA „SkyWood” ir uzņēmums kurš veic savu darbību Latvijas Republikas teritorijā un pieder pie Kompāniju grupas kuru vada Šveices kompānija.

Uzņēmums "SkyWood" darbojas meža pārstrādes nozarē. Mūsu aktīvā ir kokmateriālu pārstrādes fabrika, kura dabojās jau 15 gadus, noliktavas termināls un vairumtirdzniecības veikals-noliktava ar kopējām platībām 2,5 ha. Kopējais rūpnīcas darbinieku skaits pārsniedz 45 cilvēku.

Mūsu uzņēmums specializējas uz radiāla un pus-radiāla dēļu (lamele) ražošanā no sibīrijas lapegles un priedes no Krievijas ziemeļiem.

Lapegle ir viena no labākajām koku sugām. Neskatoties uz tās vieglumu, tās koksne atšķiras ar apbrīnojamu izturību, tajā pārspējot ozolu un tikai nedaudz atpaliekot no tā cietībā. Lapegle ir vienlīdz izturīga kā gaisā, tā arī ūdenī. Pateicoties īpašam sveķu sastāvam lapegle ir noturīga pret pūšanu, kukaiņu – kokurbēju bojājumiem, līdz ar ko nav vajadzīga antiseptēšana. Ar laiku lapegles koksne tikai uzņem izturību. Gludi un labi var tikt apstrādāta ar rokas instrumentu. Šī koksne ir ļoti izteiksmīga, daudzveidīga pēc raksta un bagātīga ar krāsu pārejām.


Uzņēmumā ir žāvēšanas kameras, kuru kopējais žāvēšanas apjoms ir 4000m³ mēnesī, kā arī ēvelēšanas cehs tādu izstrādājumu izgatavošanai, kā:
- grīdas dēlis
- parketa dēlis
- terases dēlis
- apšuves dēlis (vagondēlis)
u.c. apdares materiāli no koksnes.

Uzņēmumā ir arī cehs saaudzētās un salīmētās produkcijas ražošanai (loga brusa, durvju brusa, mēbeļu plāksne, palodzes, trepes u.c. salīmētās konstrukcijas).

Kopējais mūsu uzņēmumā saražotās produkcijas apjoms – 5000m³ mēnesī. Produkcija, kas ir izgatavota uzņēmumā, periodiski tiek pārbaudīta neatkarīgās laboratorijās.

Mūsu uzņēmums piedāvā pilna koka pārstrādes cikla pakalpojumus citām kompānijām.

SIA "SkyWood" ir pieredze nestandarta izstrādājumu izgatavošanā, kas ir nepieciešamas ēku restaurācijai un rekonstrukcijai, kas ir kultūras pieminekļi un vēsturiskā mantojuma objekti, nestandarta dārza mēbeļu izgatavošanā no sibīrijas lapegles.

Liela uzmanība tiek pievērsta iekārtu modernizācijai, ražošanas procesu optimizācijai un apkārtējās vides aizsardzības uzlabošanai.